VĮ Valstybinių miškų urėdija

Kazlų Rūdos regioninis padalinys

   
 

Skelbiamas žaliųjų nuotraukų festivalis "Jo Didenybė Medis"

krumai2Jungtinių tautų Generalinė asamblėja 2010-uosius paskelbė Tarptautiniais biologinės įvairovės metais. Siekdamas didinti visuomenės supratimą apie biologinės įvairovės svarbą, skatinti mylėti ir saugoti gamtą, Lietuvos arboristikos centras skelbia žaliųjų nuotraukų festivalį, skirtą jo "Didenybei Medžiui". Žaliuoju projektu norima supažindinti plačiąją visuomenę su Lietuvos sumedėjusios augalijos įvairove, globos, priežiūros ir išsaugojimo problemomis. Autoriai kviečiami savo kūrybinius darbus pateikti iki 2010 m. spalio mėn. 1 dienos.Temos
: Lietuvos medžiai, masyvai ar mažos grupelės, medynai ar soliteriai, parkai, alėjos ar skverai, medžiai - gamtos paveldo objektai, gamtos paminklai kaip biologinės įvairovės objektas, medis - ekosistemos subjektas; medis - rūšių prieglobstis, žmogaus sudarkyti augalai, gamtos išdaigos, arbordokumentika, istorinės nuotraukos, susijusios su žinomais medžiais, ir t.t.

Reikalavimai autoriams: meilė Gamtai; „akimirkos" kalba gebėjimas atskleisti medžio didybę ir „skurdą", pateikti teigiamas ar neigiamas žmogaus elgesio su medžiais aplinkoje situacijas.

Dalyvių amžius: neribojamas.

Reikalavimai nuotraukoms
: pateikiamos elektroninėje laikmenoje arba įprastiniu būdu paruoštos, tinkančios ekspozicijai, nemažesnės kaip 30x21cm.

Darbų ekspozicija: Rudenį, minėdami Tarptautinius biologinės įvairovės metus, visų dalyvių kūryba bus eksponuojamos viešose erdvėse (paskelbta bus atskirai). Elektroninės laikmenos bus rodomos Lietuvos arboristikos centro internetinėje svetainėje www.arboristai.lt.

Įvertinimai: įvairių tematikų nugalėtojai bus įvertinti prizais.

Vertinimo komisija: žymūs gamtininkai, ekologai, kraštotvarkininkai, kratovaizdžio architektai, menininkai ir kiti.

Siųsti iki 2010 m. spalio mėn. 1 d. adresu:

Lietuvos arboristikos centras
P.Vileišio g. 27-38,
LT-10205 Vilnius

El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel.: (8~5) 2762989, 8 65804052

Siunčiant kūrybinius darbus, būtina užrašyti dalyvio vardą, pavardę, amžių, telefoną arba el.pašto adresą, nuotraukos pavadinimą.

Parašykite: neprieštaraujate, kad organizatorių nuožiūra nuotrauka (-os) bus naudojama (-os) nekomerciniams tikslams.

Idėjos autorė, projekto koordinatorė, vadovė
Inga Gaidelytė-Davenienė
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
mob. tel. 865804052

Visus kviečiame dalyvauti!
 
 

VĮ Valstybinių miškų urėdija Kazlų Rūdos regioninis padalinys, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 132340880. PVM kodas: LT323408811. Bankas: AB SEB, A/S: LT637044060008193524


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai