Apie Girininkų veteranų klubo veiklą

Mes, Girininkų veteranų klubo (toliau GVK) nariai, esame dėkingi Lietuvos miškininkų sąjungos vadovybei ir žurnalo redakcijai už suteiktą galimybę pasidalinti mintimis apie šiandienines miškininkų aktualijas, prisiminti savo darbo metus ir pasidalinti ilgamete patirtimi. Tikimės, kad aktyvių klubo narių pasisakymai prisidės prie miškų sektoriaus problemų sprendimo. Siektina, kad profesinį žurnalą skaitytų kuo daugiau šalies miškininkų ir ne tik jų, nes čia gausu straipsnių, kurie yra įdomūs ir paprastam skaitytojui. Iki šiol buvo sudėtinga girininkams veteranams susitikti ir pasidalinti mintimis bei patirtimi su kitais šalies miškininkais. Tokia galimybė atsirado, kai 2010 m. sausį LMS išplėstiniame valdybos posėdyje buvo įkurtas GVK, kaip atskiras LMS padalinys, turintis savo įstatus ir veikos programą. Labai džiugu, kad buvome pakviesti į Girininkų bendrijos 3-ąjį suvažiavimą, kuriame išsakėme ir savo mintis. Taip pat gavome kvietimą ir dalyvavome LMS 11-ame suvažiavime. Ne paslaptis, kad kai kurios miškų urėdijos per gamybinius rūpesčius pamiršta veteranus. Tai ir buvo viena iš pagrindinių GVK įkūrimo priežasčių. Labai gaila, kad paskutiniame LMS suvažiavime dalyvavę girininkai nebuvo aktyvūs. O tokie suvažiavimai yra puiki proga pareikšti savo mintis, spręsti susikaupusias problemas, dalyvaujant miškų ūkio sistemos vadovams. Manome, kad šioje srityje mes irgi neturėtume likti nuošalyje.
Klubo koordinatoriai veisiejiškis Vytautas Stacevičius ir kretingiškis Rimantas Kviklys neseniai savo mintis, pastebėjimus iš ilgametės girininkavimo praktikos išsakė BTV laidoje ,,Girių horizontai“.
Įvertinus praėjusių metų GVK veiklą, tenka konstatuoti, kad mums trūksta iniciatyvos susitikti didesniam narių skaičiui, pasitarti ir priimti sprendimus. Paskutinio LMS suvažiavimo metu nutarėme padidinti klubo koordinatorių skaičių regionuose. Taip tikimės suaktyvinti klubo veiklą.
Naujieji mūsų klubo koordinatoriai yra šie buvę girininkai: Vilniaus miškų urėdijos Karvelių girininkijos – Juozas Balkus, Panevėžio miškų urėdijos Upytės girininkijos – Kazys Diržys, Ukmergės miškų urėdijos Siesikų girininkijos – Jonas Dutkus, Varėnos miškų urėdijos Perlojos girininkijos – Juozas Grigas, Druskininkų miškų urėdijos Latežerio girininkijos – Edvardas Vilčinskas, Dubravos EMM urėdijos Šilėnų girininkijos – Bronius Grybė, Valkininkų miškų urėdijos Valkininkų ir Kauno miškų urėdijos Sitkūnų girininkijų – Juozas Baležentis, Raseinių miškų urėdijos Viduklės girininkijos – Kęstutis Tamašauskis, Tauragės miškų urėdijos Obelinės ir Sakalinės girininkijų – Jonas Tranelis, Telšių miškų urėdijos Platelių girininkijos – Jonas Šečkus. Tikimės, kad naujieji klubo koordinatoriai padės labiau populiarinti klubo veiklą ir pritrauks daugiau girininkų veteranų į mūsų gretas. Taip pat labai prašome, kad prie mūsų klubo veiklos aktyviau prisidėtų Biržų, Rokiškio, Zarasų, Ignalinos bei Suvalkijos regiono miškų urėdijų girininkai veteranai. Susisiekite su arčiausiai Jūsų esančiais GVK koordinatoriais. Iškilus neaiškumams, visada galite kreiptis į GVK pirmininką Algimantą Meškauską, buvusį Anykščių miškų urėdijos Troškūnų girininkijos girininką, el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , arba telefonais: 8 381 56505 (fiksuota linija) ir 8 686 86307 (mobilus).
Jau pavasarį planuojame surengti susitikimą, kurio metu bus priimta 2011 m. GVK veiklos programa bei nauji klubo nariai.
Pasinaudodami proga, sveikiname sausį gimusius klubo narius Juozą Baležentį ir Kazį Diržį, linkime sveikatos ir ilgų gyvenimo metų. K. Diržys buvo aktyvus Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dalyvis, 1991 m. sausį gynė Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos pastatą. Už tai Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus girininką K. Diržį apdovanojo Sausio 13-osios atminimo medaliu.

Algimantas Meškauskas
Girininkų veteranų klubo pirmininkas


 
 

VĮ Valstybinių miškų urėdija Kazlų Rūdos regioninis padalinys, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 132340880. PVM kodas: LT323408811. Bankas: AB SEB, A/S: LT637044060008193524


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai