VĮ Valstybinių miškų urėdija

Kazlų Rūdos regioninis padalinys

   
 

Jankų mokyklos bendruomenė miškasodžio talkoje Višakio Rūdos girininkijoje

Negalėdami nuvykti balandžio 15 dieną į tradicine jau tapusią miško sodinimo dieną – miškasodį, kurią organizavo Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos miškininkai, mes Jankų pagrindinės mokyklos mokytojai kartu su Jaunųjų miško bičiulių būrelio ,,Giliukas“ nariais vykome į talką per mokinių pavasario atostogas. Visada savo švenčių metu sulaukiantys iš miškininkų paramos, norėjome jiems už tai atsidėkoti, sudalyvavome miško sodinime – miškasodyje Višakio Rūdos girininkijoje. Tuo labiau  šie  2011 metai   paskelbti Tarptautiniais miško metais.


Balandžio 19 diena pasitaikė nuostabi, saulė švietė ir šildė. Su gera nuotaika, puikiai nusiteikę būrelis talkininkų nuvykome į, mūsų manymu, puikiai parinktą vietą prie poilsiavietės ,,Smuklė“. Čia 0,8 ha plote vadovaujami Višakio Rūdos girininkijos girininko Laimio Dabrilos, girininko pavaduotojo Arvydo Čebanausko ir Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos JMBB koordinatoriaus Redo Rutkausko pasodinome 900 vnt. juodalksnių ir 1850 vnt. beržų. Nors vieta, kurioje sodinome medelius, vietomis buvo nepraeinama ir šlapia, bet įveikti šiuos sunkumus mums nebuvo sunku. Daugeliui iš mūsų tai buvo pirmas kartas, kada pabandėme sodinti mišką. Nors  ir jausdami šiokį tokį nuovargį, tačiau pavaišinti ant laužo keptomis dešrelėmis, saldumynais  pasižadėjome ir kitais metais talkinti miškasodyje. O kadangi ši vieta visiems talkininkams pasirodė išskirtinė, netoli Jankų  (0,5 km), prie visų jankiškių pamėgtos poilsiavietės, todėl buvo pasiūlyta apsodintą miško plotą pavadinti ,,Mokytojų raistu“.

 

Loreta Matusevičienė
Nuotraukos Redo Rutkasuko


 

 

 
 

VĮ Valstybinių miškų urėdija Kazlų Rūdos regioninis padalinys, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 132340880. PVM kodas: LT323408811. Bankas: AB SEB, A/S: LT637044060008193524


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai