VĮ Valstybinių miškų urėdija

Kazlų Rūdos regioninis padalinys

   
 

Akcija „Išlaisvinkime miškus nuo šiukšlių!“ vyko ir Kazlų Rūdos miškuose

Balandis vadinamas švaros mėnesiu, kuomet daugelis tvarkosi savo aplinką: sodus, daržus, parkus, mokyklų teritorijas, daugiabučių kiemus ir t.t.

Kadangi įprastai tvarkymo akcijos apsiriboja savo aplinkinės teritorijos tvarkymu, o atokesnės vietos taip ir lieka nesutvarkytos, VšĮ „Kultūros idėjų institutas" visuomenėje žinomas kaip žurnalo, ekologiškos kultūros gido „Ozonas" leidėjas kartu su Generaline miškų urėdija š.m. balandžio 16-20 dienomis inicijavo miškų tvarkymo akciją „Išvalykime miškus nuo šiukšlių!". Į akciją buvo pakviesti visi mišką mylintys Lietuvos piliečiai. Organizatoriai kvietė visus Lietuvos gyventojus „pažvelgti plačiau" į savo gyvenamąją aplinką, kuri yra ne tik namai ir butai, mokyklos ar ofisai, bet ir pakelės, parkai, pakrantės ir miškai!
Miškų tvarkymo akcijoje dalyvavo VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija, kuriai talkino nuolatiniai pagalbininkai JMB būrelių nariai. Akcija buvo planuojama balandžio 16-19 dienomis, suformuotos vidutiniškai 20-ies žmonių komandos. Pirmąją dieną, dėl gausaus lietaus, akcija neįvyko, tačiau sekančias dienas ji vyko kaip buvo numatyta. Balandžio 17 d. miškų švarinimas vyko Višakio Rūdos girininkijos miškuose, jiems talkino Jankų pagrindinės mokyklos JMB būrelio nariai. Balandžio 18-19 dienomis akcija vyko Bagotosios girininkijos miškuose, pirmąją dieną darbavosi Bagotosios pagrindinės mokyklos JMB būrelio nariai, kitą dieną - Antanavo pagrindinės mokyklos JMB būrelio nariai. Buvo sutvarkytos girininkijose miško lankytojų labiausiai mėgiamos rekreacinės ir kitos vietos.
Miškininkai dėkoja už supratimą ir pagalbą mokyklų vadovams, mokytojams ir pagrindiniams talkininkams - moksleiviams.
Tikimės, kad ši pavasarinės akcija taps tradicinė ir papildys kitas vykdomas švarinimosi akcijas.

 

VĮ Kazlų Rūdos mokomoji miškų urėdija
Nuotr. R.Rutkausko


 
 

VĮ Valstybinių miškų urėdija Kazlų Rūdos regioninis padalinys, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 132340880. PVM kodas: LT323408811. Bankas: AB SEB, A/S: LT637044060008193524


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai