VĮ Valstybinių miškų urėdija

Kazlų Rūdos regioninis padalinys

   
 

Miškasodis – vienija

Šeštadienį (04.16) visoje Lietuvoje vyko pirmoji Nacionalinė miško sodinimo šventė. Šventė buvo organizuota siekiant įprasminti ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko gamtosauginės veiklos tęstinumą, šalies gyventojų pilietiškumą bei socialinį aktyvumą.

Ši šventė neaplenkė ir VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos miškų. Nuo ryto žmonės rinkosi į šventę: kas tiesiai atvyko į sodinimo vietą, kas rinkosi į nurodytas vietas, iš kurių buvo nuvežti į šventę. Šventėje dalyvavo atstovai iš Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos, Aleksandro Stulginskio universiteto Miškų ir ekologijos fakulteto, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos, Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros, Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo įstaigų, VŠĮ Kazlų Rūdos socialinės paramos centro. Dalyvavo Kazlų Rūdos klebonas Renaldas Janušauskas, miškų urėdijos esami ir buvę darbuotojai, taip pat kiti visuomenės bei bendruomenių atstovai. Šventės metu buvo apsodinta kirtavietė esanti Jūrės girininijoje.
Gausiai susirinkusius talkininkus (dalyvavo apie 80 žmonių) pasveikino miškų urėdas Linas Bužinskas. Apie sodinimo metodiką paaiškino bei talkininkus išsamiai instruktavo Jūrės girininkijos girininkas Kostas Silickas.
Padirbėta buvo apie dvi valandas. Su tokia gausa talkininkų pilnai buvo apsodintas paruoštas 2,1 ha plotas, pasodinta 7000 vnt. miškų urėdijos medelyne užaugintų eglės sodinukų. Po darbų dalyviai buvo apdovanoti prisiminimo ženkleliais bei pavaišinti girininko ant laužo paruoštu troškiniu.
Želdinkime, prižiūrėkime ir saugokime mūsų krašto žaliąjį rūbą.

Miško želdinimo ir apsaugos
inžinierius Renatas Budrys
nuotr. autoriaus

 

 
 

VĮ Valstybinių miškų urėdija Kazlų Rūdos regioninis padalinys, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 132340880. PVM kodas: LT323408811. Bankas: AB SEB, A/S: LT637044060008193524


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai