VĮ Valstybinių miškų urėdija

Kazlų Rūdos regioninis padalinys

   
 

Akcija „Paukščiai grįžta namo 2017"

Atkeliaujantis pavasaris - laikas, kai į mūsų šalį iš šiltųjų kraštų parskrenda peržiemoję paukščiai, kuriems reikia namų. Miškininkai kviečia pasirūpinti inkilais - juos reikia kelti kuo anksčiau pavasaryje, kad paukščiai spėtų juos susirasti ir prie jų priprasti.

Didžiausia paskata organizuoti kolektyvinius inkilų kėlimo renginius buvo prof. Tado Ivanausko iniciatyva. Inkilų kėlimo paukščiams šventės Lietuvoje pradėtos rengti 1922-1923 m. ir vyko Kaune bei jo apylinkėse. Vėliau ši tradicija paplito po visą šalį.
Pastaraisiais metais miškininkų organizuojamos inkilų kėlimo šventės jau yra tapusios smagia tradicija, pažyminčia paukščių grįžimą bei gamtos prisikėlimą po žiemos. Rūpintis mus supančia gamta - visų, ne tik miškininkų pareiga. Tad į šią veiklą aktyviai siekiama įtraukti vaikus - jaunuosius miško bičiulius.
Šiemet miškininkai pavasarį pasitiks organizuodami akciją „Paukščiai grįžta namo 2017", kurios metu vyks ne tik tradicinis inkilų kėlimas bet ir visose Lietuvos miškų urėdijose organizuojamas jaunųjų miško bičiulių floristinių paveikslų dekoravimo konkursas.
Floristinių paveikslų dekoravimo konkursas VĮ Kazlų Rūdos mokomojoje miškų urėdijoje įvyks šių metų kovo 27 dieną. Gražiausio paveikslo autoriai kovo 31 dieną vyks į baigiamąjį akcijos renginį.
Kviečiame visus, ne tik Jaunųjų miško bičiulių narius, skautus, policijos rėmėjus, vaikų globos įstaigų auklėtinius, prijaučiančius miškui ir miškininko profesijai, aktyviai dalyvauti floristinių paveikslų dekoravimo konkurse. Dėl išsamesnės informacijos apie konkursą kreipkitės į miško želdinimo ir apsaugos inžinierių Renatą Budrį tel. nr. 8 655 95092.

VĮ Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos informacija

 

Inkilai

 
 

VĮ Valstybinių miškų urėdija Kazlų Rūdos regioninis padalinys, Miškininkų g. 1, LT-69421 Kazlų Rūda. Tel. (8 343) 98921, faksas (8 343) 96065, el. p. info@krmmu.lt. Įmonės kodas: 132340880. PVM kodas: LT323408811. Bankas: AB SEB, A/S: LT637044060008193524


 

nemokamos konsultacijos

 

agroakademija

 

Pastatas2
 

medelyno_lentele
 

IC_lentele
 


RSS

Firefox
Tinklapis geriausiai matomas naudojant Firefox interneto naršyklę.


 
 
© Sprendimas: Rinkos Sprendimai